Nawigacja

Partners

Piątek 19.01.2018

Przydatne linki:

Centralna Komisja Egzaminacyjna: 

http://centralnakomisjaegzaminacyjna.pl

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży: 

http://centralnakomisjaegzaminacyjna.pl

Serwis dla uczniów umożliwiający sprawdzenie wyników egzaminu:

http://w2016-10.oke.lomza.pl/gim_2016_uik_w162/

Serwis dla uczniów umożliwiający sprawdzenie wyników sprawdzianu

http://w2016-10.oke.lomza.pl/sp_2016_ucz_serwis_qaz/

Kuratorium Oświaty w Olsztynie: http://www.ko.olsztyn.pl

Witamy na stronie Zespołu Szkół w Zalewie 

 • OBYWATELE NAJLEPSZĄ INWESTYCJĄ

   

  Uczniowie Zespołu Szkół w Zalewie wzięli udział w projekcie „Obywatele najlepszą inwestycją”współfinansowanym ze środków Ministerstwa Rodziny,Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz ze środków Samorządu Województwa Warmińsko -Mazurskiego. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu dotyczącego postaw obywatelskich ,samorządu terytorialnego oraz napisaniu własnego projektu lokalnej inicjatywy społecznej . Uczniowie naszej szkoły wykazali się szeroką wiedzą o społeczeństwie i ciekawymi pomysłami .

 • APEL BOŻONARODZENIOWY

  22 grudnia 2017 roku odbył się w naszej szkole apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

  Jasełka zostały przygotowane przez trzecioklasistów pod opieką wychowawczyń: p. Urszuli Grodzickiej i p. Joanny Paul. Wielke podziekowania należą się również rodzicom, którzy ogromnie się zaangażowali w przygotowanie przedstawienia.

  Dziękujemy też Mikołajowi za słodkości przekazane uczniom.

  Wesołych Świąt!

   

  Zajrzyj do galerii: http://zszalewo.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=340

 • VIII Powiatowy Festiwal  Piosenki Anglojęzycznej

    We wtorek (5 XII 2017r.) w MGCK w Zalewie odbył się VIII Powiatowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej, który został zorganizowany przez anglistów z Zespołu Szkół w Dobrzykach oraz z Zespołu Szkół w Zalewie (panią Monikę Szmygiel oraz panią Julitę Sobolewską)  i Miejsko - Gminne Centrum Kultury w Zalewie. Festiwal został objęty honorowym patronatem Starosty Powiatu Iławskiego oraz Burmistrza Zalewa. Tradycyjnie już imprezę otworzyli p. F. Małachowska, Dyrektor MGCKw Zalewie, p. J. Lichacz, Dyrektor ZS w Zalewie oraz p. J. Dobrowolski, Dyrektor ZS w Dobrzykach.

 • DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

   

  Dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki – misia, czyli w 2002 roku, ustanowiono „Światowy Dzień Pluszowego Misia”, który obchodzimy 25 listopada. Z okazji tego święta w bibliotece szkolnej zorganizowano imprezę czytelniczą dla uczniów kl. „0” i kl. I –III SP.

  Czytelnię, w której odbywały się spotkania z uczniami przyozdobiono ilustracjami misiów. Podczas zajęć dzieci zapoznały się z historią powstania tego święta, a także z najbardziej znanymi sylwetkami misiów - bohaterów literackich i filmowych. Brały udział w zabawach muzyczno-ruchowych np. „Parada misiów”, „Niedźwiadek”, „Co robi miś”, itp. Uczestniczyły w zabawach zręcznościowych takich jak: „Papierowy miś”, „Niedźwiedzie łapy”. Dzieci ze swoimi maskotkami bawiły się przy dźwiękach znanych piosenek o misiach, niedźwiadkach.

 •  

   

      Dnia 14 grudnia 2017r. Zespół Szkół w Zalewie odwiedzili przedstawiciele Firmy Dam-Rob w Zalewie, aby  oficjalnie przekazać uczniom naszej szkoły koszulki,  które zostaną  wykorzystane do rozwoju kultury fizycznej wśród uczniów na zajęciach wychowania fizycznego i zawodach sportowych.W trakcie spotkania były oczywiście  podziękowania, oklaski i pamiątkowe  zdjęcia.              Lokalna firma zasponsorowała koszulki w ramach akcji Gazety Morąskiej propagującej zdrowy styl życia.

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Szkół w Zalewie
  14-230 Zalewo, ul. Szkolna 2
 • (+48) 89-758-83-28
  (+48) 89-670-98-10 fax

Galeria zdjęć