Nawigacja

Partners

Sobota 18.11.2017

Przydatne linki:

Centralna Komisja Egzaminacyjna: 

http://centralnakomisjaegzaminacyjna.pl

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży: 

http://centralnakomisjaegzaminacyjna.pl

Serwis dla uczniów umożliwiający sprawdzenie wyników egzaminu:

http://w2016-10.oke.lomza.pl/gim_2016_uik_w162/

Serwis dla uczniów umożliwiający sprawdzenie wyników sprawdzianu

http://w2016-10.oke.lomza.pl/sp_2016_ucz_serwis_qaz/

Kuratorium Oświaty w Olsztynie: http://www.ko.olsztyn.pl

Witamy na stronie Zespołu Szkół w Zalewie 

 •  

  Konkurs „Jesień na parapecie”

   

       W konkursie zorganizowanym przez SU SP wygrała klasa VIIa.

  Gratulujemy!!!!

  Galeria zdjęć>>>>>>

 • DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

   

  14 października jest świętem wszystkich pracowników oświaty. tradycyjnie już z tej okazji Samorząd Uczniowski wraz z klasą IIA i IIB oraz ich wychowawczyniami przygotował apel. Uroczystość rozpoczęły uczennice klasy III gimnazjum - Zofia Mysiakowska i Maria Piras, a następnie pani Dyrektor Joanna Lichacz powitała wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły oraz pana Burmistrza Marka Żylińskiego, który korzystając z okazji wręczył Nagrody Burmistrza dla Danuty Tankielun, Jolanty Szafran, Wioletty Żołądkiewicz i Joanny Lichacz. Natomiast pani Dyrektor postanowiła w tym roku wyróżnić następujących nauczycieli: Elżbietę Miedzińską, Annę Szynakę, Iwonę Kotowską i Jolantę Górecką.

 • DZIEŃ PAPIESKI

         W dniu 16.10.2017 r. w naszej szkole tradycyjnie odbył się apel z okazji Dnia Papieskiego.

          Uczniowie klas VI a i IIA gimnazjum wraz katechetkami p.Jolantą Górecką i Martą Mazurek przygotowali montaż słowno-muzyczny przypominający sylwetkę  i nauczanie papieża Jana Pawła II i hasło tegorocznego Dnia Papieskiego "Idźmy naprzód z nadzieją"

   

  Galeria zdjęć>>>>>>>>

 • Zajęcia edukacyjne w Zespole Parków Krajobrazowych w Jerzwałdzie

   W dniu 11 października 2017r. uczniowie klas IV Zespołu Szkół w Zalewie uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych przygotowanych przez pracowników Zespołu Parków Krajobrazowych w Jerzwałdzie.

  Zajęcia prowadzone przez pana Macieja Rodziewicza wprowadziły uczniów w bardzo ciekawe wiadomości dotyczące flory i fauny Pojezierza Iławskiego. Różnorodność eksponatów i możliwość wykorzystania gier edukacyjnych wzbudziły wielkie zainteresowanie uczniów.

 •  

  „Wilk i zając w mieście” w wykonaniu Teatru Duet

   

      Teatr Duet z Krakowa odwiedził nasze przedszkole 2 października. Zobaczyliśmy przedstawienie pt.„Wilk i Zając w mieście.” Była to humorystyczna, dynamiczna i interaktywna bajka. Głównym mottem spektaklu była dewiza: ruch to zdrowie. Bohaterowie propagowali zdrowy styl życia, sport, zdrowe odżywianie się oraz przedstawili kilka głównych zasad bezpiecznego zachowania na ulicy. Zadowolenie i salwy śmiechu były najlepszym dowodem na to ,że przedstawienie ogromnie się podobało.

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Szkół w Zalewie
  14-230 Zalewo, ul. Szkolna 2
 • (+48) 89-758-83-28
  (+48) 89-670-98-10 fax

Galeria zdjęć