Nawigacja

 • KONKURS RECYTATORSKI "SPOTKANIA Z POEZJĄ" ETAP REJONOWY

  18.05.2018

  "Cóż to poezja? Oto prawdy słońce,

  Potęga słowa roztlone do cudu”
   

  Uczennica klasy VII a - Aleksandra Młyńska, laureatka eliminacji szkolnych i gminnych, reprezentowała gminę Zalewo w najstarszej kategorii wiekowej rejonowego etapu konkursu recytatorskiego „Spotkania z poezją”. 
  Ola uwiodła publiczność i jurorów! Wykazała się ogromnym talentem i warsztatem i w swojej grupie wiekowej została zwyciężczynią konkursu. Dzięki temu już 29 maja będzie reprezentowała rejon podczas finału wojewódzkiegow w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
  Opiekunem uczennicy jest Wioletta Żołądkiewicz.

 • POWIATOWY TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

  W dniu 28.04.2018r. w Szkole Podstawowej Nr 1 w Iławie odbył się  Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

  Nasza drużyna w składzie: Filip Michalczyk kl.VIIa, Szymon Segin    kl.VIIa ,

  Michał Skonieczny kl.VIIb, Sebastian Stańczyk kl.VIIb  zdobyła III miejsce.

  Uczestnicy turnieju  musieli  pokonać rowerem trudny tor przeszkód, wykonać zadania w miasteczku ruchu drogowego, rozwiązać test sprawdzający wiedzę o ruchu drogowym.

  Drużyna wykazała się również szybkością reakcji i zaradnością i wiedzą w udzielaniu pierwszej pomocy poszkodowanemu .

  Opiekunem drużyny jest p.M.Jaworska.

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!

 • APEL Z OKAZJI UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

  Dnia 29 kwietnia odbył się uroczysty apel z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Na sali gimnastycznej zebrali się uczniowie całej szkoły, nauczyciele oraz zaproszeni goście - w tym gość specjalny - Pan  Marek Żyliński - Burmistrz Zalewa.

  Uczniowie klasy IV a i V pod opieką wychowawczyń - p. Anety Zięba i p. Anny Szynaka przedstawili montaż słowno - muzyczny przypominający najważniejsze fakty historyczne z tamtego okresu, przeplatając je pieknymi utworami w wykonaniu solistów. W scence ukazano dwie najbardziej charakterystyczne postaci z tamtego okresu: króla Stanisława Augusta Poniatowskiego oraz carycę Katarzynę. Na zakończenie w przepieknym tańcu z flagami przypomniano, że 2 maja obchodzony jest Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

  Artyści otrzymali liczne brawa i pochwałę przemawiającego Burmistrza oraz pani Dyrektor. 

 • Delma Extra Stołówki

  Uwaga!

  Codziennie głosujemy w konkursie Delma Extra Szkolna Stołówka.
  Należy wejść na stronę konkursu  https://www.extrastolowki.pl/school/239 i oddać głos na Zespół Szkół w Zalewie.

   

  Liczymy na Was!

  Można nam także pomóc pozostawiając w sklepach paragony z zakupów Delmy - a my samodzielnie rejestrujemy je na stronie.

  W zbieraniu paragonów wspierają nas sklepy:
  * Lewiatan - sklep Państwa Taraszkiewiczów,
  * Groszek - sklep Pani Katarzyny Mielcarz,
  * Sklep Państwa Laskowskich,
  * Sklep Państwa Parzęckich.


  Nawet w Biedronce nasze zaprzyjaźnione panie ekspedientki mogą wziąć paragon i przechować go dla nas.

 • OLIMPIADA PCK

   

  OLIMPIADA PCK

            Dnia 21.04.2018 r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XL Rejonowej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życiu PCK w Morągu. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu PCK. Następnie pani Ewa Pomiankowska podsumowała działalność organizacji i podziękowała osobom oraz instytucjom wspierającym .Wręczono również odznaczenia osobom zasłużonym w PCK. Dr Feliks Jarocki przedstawił regulamin i przebieg olimpiady. Młodzież została podzielona na grupy wiekowe i udała się na część pisemną podczas której rozwiązywała test.

           Naszą szkołę reprezentowali :Maria Piras kl .III gim,Justyna Skorupka-Skorupska kl. IIb gim,Vincenzo Piras IIb gim.

          Po części pisemnej do finału oraz etapu ustnego przeszła Justyna Skorupka-Skorupska ,która następnie zajęła indywidualnie zaszczytne II miejsce.

         Podczas olimpiady rozstrzygnięto również konkurs plastyczny ,za który wręczono nagrody :

  Kamila Kaliszewska kl. II b gim - I miejsce

  Ola Klocek kl. VII- III miejsce

  Kajetan Pask kl. IVB- III miejsce

  Zuzia Kiedos kl. IVA- wyróżnienie

  Całość uprzyjemnił występ artystyczny prozdrowotny grupy przedszkolnej oraz degustacja zdrowej żywności. Przygotowanie i opieka Halina Kozakiewicz.

   

  Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!!

  Galeria zdjęć>>>>>>>

 • Szkolony Konkurs Ortograficzny

  Szkolony Konkurs Ortograficzny

  W poniedziałek 9 IV 2018r. odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny. W zmaganiach ortograficznych wzięło udział 23 uczniów. W br. szkolnym dyktando przeprowadzono w dwóch grupach wiekowych: ucz. kl.. IV –VI i ucz. kl. VII i gimnazjum.

  Najlepiej dyktando napisały:

  - Maja Lipińska kl. V

  - Kamila Kozubek kl. VI

  - Aleksandra Młyńska kl. VII a

  - Maria Piras kl. III G

  Wyróżnione uczennice będą reprezentować szkołę podczas Gminnego Dyktanda o Pióro Burmistrza Zalewa, które odbędzie się 25.05.2018r.

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


   

 • SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

  SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

  ,,SPOTKANIA Z POEZJĄ”

  W dniach 16 - 17.04.2018r. odbył się Szkolny  Konkurs Recytatorski pod hasłem „Spotkania z poezją”, który od wielu lat cieszy się dużą popularnością wśród uczniów i ma na celu m.in. zachęcanie dzieci do czytania poezji.

  Do konkursu przystąpiło 23 uczniów w trzech kategoriach wiekowych: kl. I– III, kl. IV-VI oraz kl. VII i gimnazjum. Występom uczestników przysłuchiwała się komisja w składzie: p. Elżbieta Miedzińska, p. Swietłana Andruszkiewicz-Iszoro, p. Wioletta Żołądkiewicz i p. Jolanta Kacprzyk.

  Komisja wyróżniła następujących uczniów:

  Kategoria kl. I-III

  - Jagna Mysiakowska

  - Hanna Subotowicz

  Kategoria kl. IV-VI

  - Szymon Parzonka

  - Marianna Jendernalik

  Kategoria kl. VII - Gimnazjum

  - Aleksandra Młyńska

  - Kinga Rychlicka

  Wyróżnieni uczniowie będą reprezentować naszą szkołę na Gminnym Konkursie Recytatorskim „Spotkania z poezją” w MGCK w Zalewie.

  Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy dalszych sukcesów!

  Zajrzyj do galerii: http://zszalewo.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=355

 • WESOŁEGO ALLELUJA-APEL WIELKANOCNY

            APEL Z OKAZJI ŚWIĄT  WIELKANOCNYCH

          Wesołego Alleluja  zabrzmiało  już 28 marca 2018 roku w sali gimnastycznej ZS    w Zalewie.

          Uczniowie klasy IV b  przypomnieli polskie tradycje związane  ze świętami wielkanocnymi. Strojenie  wielkanocnych palm i święcenie ich w NIedzielę Palmową, zwyczaj malowania jajek, święcenie pokarmu. Stary zwyczaj Wielkanocnego Poniedziałku każe  oblewać się wzajemnie wodą , co podczas apelu zainscenizowano , ale tylko odrobiną wody.

         Kogut donośnym głosem ogłosił, że idą Święta Wielkanocne ,a o tych świetach pamięta zajączek i poczęstował widzów cukierkami.       

   Montaż słowno-muzyczny przygotowany był pod czujnym okiem pani M.Jaworskiej i pana W.Miedzińskiego.

  Galeria zdjęć>>>>>>>>

 • Pomoc dla przedszkolaków w Indonezji

  W lutym przedszkolaki i uczniowie z Zespołu Szkół w Zalewie przyłączyli się do akcji organizowanej przez panią Iwonę Głąb „Pomoc dla przedszkolaków w Indonezji”. Kolejny raz zalewianie pokazali swoje wielkie serca. W ciągu dwóch tygodni udało nam się zebrać wiele maskotek, zabawek, gier, puzzli, przyborów szkolnych i lizaków. Tuż prze świętami paczki dotarły do dwóch wiejskich przedszkoli w Rejosari na wyspie Jawa w Indonezji i sprawiły wielką radość zarówno dzieciom, jak i przedszkolankom.

  Wszystkim darczyńcom dziękujemy.

  Nadzór nad akcją prowadzona w szkole prowadziło Szkolne Koło Wolontariatu.

  Fotorelację z akcji można obejrzeć tutaj: http://zszalewo.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=353

 • NASI LAUREACI I FINALIŚCI

  Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału

  – tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień."

  James Madison

   

        W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły odnieśli wiele sukcesów w konkursach przedmiotowych organizowanych przez  Kuratorium Oświaty w Olsztynie.

         Sebastian Berk z klasy VIIB zdobył tytuł laureata z informatyki plasując się jednocześnie na drugim miejscu w województwie. Przygotowywała go pani Małgorzata Jaworska . Maria Piras , klasa III Gimnazjum brała udział w dwóch olimpiadach. Wywalczyła tytuł laureata z języka polskiego, do konkursu przygotowywała się pod okiem pani Elżbiety Miedzińskiej, a na tytuł finalisty z języka niemieckiego zapracowała razem z panią Kamilą Frączkowską. Amelia Taraszkiewicz z klasy VIIB uzyskała tytuł finalisty z języka angielskiego, przygotowywała ją pani Monika Szmygiel.

        Konkursy przedmiotowe uznawane są za najważniejsze w środowisku szkolnym. Zapewniają one laureatom i finalistom liczne przywileje. Uczniowie otrzymują ocenę celującą na świadectwie z przedmiotu, z którego brali udział w konkursie, uzyskują dodatkowe punkty przy naborze do szkoły średniej, a laureaci zwolnieni są z części egzaminów zewnętrznych otrzymując maksymalną liczbę punktów. Gratulujemy uczniom oraz ich opiekunom i życzymy dalszych sukcesów.

   

   

   

 • POTYCZKI WIOSENNE

  WIOSNA, ACH TO TY!!!”

   

  21 marca rozpoczęła się kalendarzowa wiosna. Tegoroczny pierwszy Dzień Wiosny powitaliśmy radośnie i kolorowo, gdyż każda klasa przyszła w wybranym wcześniej wiosennym kolorze. O godzinie 11 rozpoczęły się nasze kolejne „Wiosenne Potyczki” dla klas IV-VI SP oraz VII-III GIM.

  Po krótkim wprowadzeniu przygotowanym przez Aleksandrę Młyńską oraz Natalię Żaboklicką, rozpoczęliśmy od pokazu Mini Marzann. Kolejnym punktem była prezentacja „Humorystycznego przepisu”.

  Następnie uczniowie zmagali się w konkurencjach: „Tajemnicza Kolorowa Skrzynka” czy „Kalambury w pantomimie”. Przygotowano również kilka zadań sprawnościowych dla zespołów klasowych: „Jedzenie jabłek” „Rzut moherowym beretem”. Uczniowie rywalizowali również w tajemniczym zadaniu „Zgadnij, co mam w środku?”, czy w ubijaniu piany z białek na czas. W jednym z zadań konieczna była pomoc wychowawcy, który miał za zadanie z zawiązanymi oczami nakarmić kiślem jednego ze swoich uczniów.


   

  Zmagania wiosenne w szkole podstawowej wygrała klasa VI, natomiast w gimnazjum klasa III. Zwycięskie klasy otrzymały pamiątkowe „Miotły Antywagowowicza” oraz słodkie upominki. Wszystkim uczniom i ich wychowawcom gratulujemy pomysłowości oraz dziękujemy za zaangażowanie.

  Podziękowania należą się również szanownemu jury, w składzie: panie Elżbieta Miedzińska, Barbara Tarnawska i Irena Jurkiewicz.

  Dziękujemy również Radzie Rodziców za sfinansowanie nagród głównych oraz słodyczy dla wszystkich uczniów.

  Nad organizacją i przebiegiem „Wiosennych Potyczek” czuwały opiekunki Samorządów Uczniowskich- p. E.Balkowska i p. K.Frączkowska.

  Galeria zdjęć>>>>>>>>>

   

 • "MŁYN WIEDZY" WARSZTATY CHEMICZNE

   

  „Tym razem integracja trzech szkół, centrum nowoczesności – „Młyn Wiedzy” i warsztaty chemiczne.

        W dniu 27.02 2018r uczniowie Zespołu Szkół w Zalewie, Zespołu Szkół w Borecznie i Szkoły Podstawowej w Wielkim Dworze wyjechali do Torunia na zajęcia w Centrum Nowoczesności „Młyn Wiedzy” oraz warsztaty chemiczne prowadzone przez Centrum Chemii w Małej Skali. Na rozmieszczonych na sześciu piętrach salach wystawowych Centrum Nowoczesności uczniowie poprzez praktyczne czynności poszerzali wiedzę z zakresu fizyki ( od mechanik, hydrostatyki elektryczności po optykę), astronomii i biologii. W Centrum Chemii w Małej Skali zajęcia odbywały się w dwóch grupach. Pierwszą stanowili uczniowie kl. III gimnazjum, dla których warsztaty były jednocześnie kursem przygotowawczym do egzaminu gimnazjalnego. Kilka godzin wykonywania doświadczeń i pokazów pozwoliło gruntownie powtórzyć materiał objęty podstawą programową a jednocześnie utrwalić umiejętności przeprowadzania doświadczeń i formułowania wniosków. Druga grupa to uczniowie klas II gimnazjum i kl VII szkoły podstawowej. W parach pod czujnym okiem prowadzących przeprowadzali doświadczenia, realizując empirycznie treści kształcenia ujęte w podstawie programowej. Zaangażowanie i profesjonalizm prowadzących wciągnęły młodzież w świat eksperymentu, zaszczepiły bakcyla dociekliwego badacza. Ponownie niesamowitą frajdą były doświadczenia, którym towarzyszyły efekty świetlne i wybuchowe.

  Między zajęciami był czas na zwiedzanie Torunia i tym razem obowiązkowy Mac Donald. Opiekę sprawowali Halina Kozakiewicz i Jan Lichacz.

  Galeria zdjęć>>>>>>>>>>>>>>>

 • OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM" etap gminny

  OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM" etap gminny

   

  9 marca 2018r. w Zespole Szkółw Zalewie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom". Naszą szkołę reprezentowało siedmioro uczniów:

   

  kategoria młodsza:

  Oskar Szmygiel - kl. IV a

  Szymon Parzonka - kl. IV a

  Zuzanna Gadomska - kl. IV a

  Bartosz Pracownik - kl. IV a

   

  kategoria starsza:

  Jakub Bulski kl. - IIa gimnazjum

  Jakub Gołoś kl. II a gimnazjum

  Dominik Kuzioła - kl. VII a SP.

  Wszyscy nasi reprezentanci uzyskali dobre i bardzo dobre wyniki, a w ostatecznej klasyfikacji  zdobyliśmy następujące miejsca:

  Kategoria młodsza:

  1. miejsce - Oskar Szmygiel

  2. miejsce - Szymon Parzonka

  4. miejsce - Zuzanna Gadomska

  Kategoria starsza:

  1. miejsce - Jakub Bulski

  5. miejsce - Dominik Kuzioła.

  Gratulujemy! Oskar Szmygiel, Szymon Parzonka oraz Jakub Bulski będą reprezentować gminę Zalewo w powiatowym etapie OTWP w Iławie.

  OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM" etap gminny - Obrazek 1

 • OGŁOSZENIE

  OGŁOSZENIE!

  W DNIU 26LUTEGO 2018r. ROZPOCZYNA SIĘ

   W ZESPOLE SZKÓŁ W ZALEWIE REKRUTACJA DO KLASY PIERWSZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ im. K.I.GAŁCZYŃSKIEGO.

   

  Karta zgłoszenia dziecka (dotyczy dzieci z rocznika 2011 zamieszkałych w  obwodzie Szkoły Podstawowej w Zalewie tj. w miejscowościach: Zalewo, Kupin, Mazanki, Półwieś, Gajdy, Witoszewo) oraz

  wniosek o przyjęcie dziecka (dotyczy dzieci z rocznika 2011 zamieszkałych poza obwodem szkoły oraz dzieci z rocznika 2012) są dostępne na stronie szkoły lub w sekretariacie.

  Wypełnione : kartę zgłoszenia  /  wniosek o przyjęcie dziecka  należy złożyć do 19marca 2018r. w sekretariacie Zespołu Szkół w Zalewieul. Szkolna 2.

  Regulamin_rekrutacji_do_klasy_I_szkoly_podstawowej_na_rok_szkolny__2018-2019.pdf

  KARTA__ZGLOSZENIA__DZIECKA_DO__I_KL._SP_W_ZALEWIE_2018-2019.pdf

  WNIOSEK__O_PRZYJECIE__DO_Kl._I_sp.pdf

   

   

 • Dziś bogowie nas witają, do zabawy zapraszają.... Noc w bibliotece 2018

  Dziś bogowie nas witają, do zabawy zapraszają.... Noc w bibliotece 2018

  Noc z  9 na 10 lutego 2018r. grupa uczniów z kl. V – VII pod opieką p. Jolanty Kacprzyk, p. Iwony Kotowskiej i p. Wioletty Żołądkiewicz spędziła w bibliotece  szkolnej. W tym roku tematem przewodnim spotkania była mitologia grecka.

  Nieustraszeni czytelnicy przygotowania do spędzenia nocy w murach szkolnych rozpoczęli jeszcze w pierwszym semestrze. Chętni uczniowie mieli za zadanaie przeczytanie „Przygody Odyseusza” Jana Parandowskiego, „Uczniów Spartakusa” Haliny Rudnickiej i zapoznanie się z wybranymi mitami z mitologii greckiej.

  Spotkanie rozpoczęto o godz. 19.00. Na początku w sali nr 15 przygotowano miejsce na odpoczynek, gdyby  „Hypnos” – (mitologiczny bożek snu) wcześniej kogoś z uczestników zabawy zmorzył snem i nie pozwolił dotrwać do końca zabawy. Następnie dzieci wzięły udział w różnego rodzaju zabawach integracyjnych przygotowanych przez organizatorów.

  Kolejnympunktem imprezy był pokaz mody mitologicznej. Dzieci przebrane za wybraną postać mitologiczną zaprezentowały ją opowiadając krótko o jej atrybutach, kim opiekowały się i w jakich mitach występowały.

  W czytelni uczniowie pracowali w grupach wykonując lapbooki mitologiczne oraz ilustracje przedstawiające wybrane mity greckie. Mieli możliwość korzystania z tablicy interaktywnej, gdzie rozwiązywali różnego rodzaju ćwiczenia, utrwalając i poszerzając w ten sposób wiadomości na temat mitologii greckiej. W trakcie spotkania był również czas na rozrywki umysłowe. Dzieci rozwiązywały krzyżówki i rebusy mitologiczne.

  Dla miłośników mocnych wrażeń przygotowano projekcję filmu fantastyczno-przygodowego w reżyserii Chrisa Columbusa "Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej pioruna i Percy Jackson: Morze potworów".

  O północy koleżanki i koledzy  sprawili  miłą niespodziankę dla Mai Lipińskiej  odśpiewując jej urodzinowe sto lat, nie zabrakło również tortu urodzinowego i świeczek, które zdmuchnęła solenizantka.

  Spotkanie odbywało się w ostatni weekend karnawału, dlatego też nie zabrakło również krótkiej dyskoteki, na której m.in. próbowano nauczyć się tańca „ Grek Zorba”.

  Noc przy wspólnej zabawie minęła bardzo szybko. Spotkanie przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze. Młodzi czytelnicy planują już kolejną noc w szkole.

  Fotorelacja: http://zszalewo.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=348

 • UWAGA! REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO.

  OGŁOSZENIE!

  W DNIU  26 LUTEGO 2018r.ROZPOCZYNA SIĘ

  REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO W ZESPOLE SZKÓŁ W ZALEWIE.

  DOKŁADNE INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAKŁADCE PRZEDSZKOLE.

 • OGÓLNOPOLSKI PROGRAM "LUBELLA INSPIRUJE I EDUKUJE"

           W listopadzie 2017 r. nasza szkoła przystąpiła do III edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Lubella inspiruje i edukuje”. Program ma na celu edukację dzieci i młodzieży na temat roli produktów zbożowych w codziennej diecie oraz uświadomienie uczniom, jak ważną rolę odgrywają one w odżywianiu. Kolejne edycje programu przyciągają coraz więcej uczniów i szkół z całej Polski. W tym roku w programie wzięło udział ponad 100 000 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów. 

           Działania projektowe polegały na wyszukiwaniu przez uczniów informacji na temat: owsa, kukurydzy, pszenicy i żyta ich właściwościach i wpływie na organizm człowieka. Następnie zebrane informacje prezentowaliśmy w grupach, przygotowaliśmy plakaty z hasłami reklamującymi dane zboża. Braliśmy udział w grach sprawdzających wiadomości na temat zdrowego odżywiania oraz sprawność uczniów. W grupach uczniowie układali zdrowe menu na cały dzień. Punktem kulminacyjnym była przyrządzania zdrowych posiłków.

          Wzięliśmy również udział w konkursie. Zadanie konkursowe polegało na przesłaniu dwóch zdjęć. Jedno przedstawiające uczniów podczas gotowania, drugie potrawy przygotowanej z produktów zbożowych . Do konkursu nadesłano blisko 600 zgłoszeń. Klasa IIB pod opieką pani Izabeli Ziemiec i Moniki Szmygiel zdobyła wyróżnienie, a w nagrodę każdy uczeń otrzyma zestaw produktów zbożowych marki Lubella.

   

  Wyróżnionym gratulujemy !!!

  Galeria zdjęć>>>>>>.

 • WARTO POMAGAĆ

  WARTO POMAGAĆ...

   

  Przed Świętami Bożego Narodzenia (22.12.2017 r.) uczniowie i rodzice z klasy V Szkoły Podstawowej w Zalewie udzielili pomocy rzeczowej i finansowej dzieciom z Domu Dla Dzieci im. Sybiraków w Szymonowie. Kiedy się tam udali wręczyli Pani Dyrektor – Zofii Bagińskiej- własnoręcznie wykonaną kartkę świąteczną i choinkę oraz zaśpiewali kolędę.

  Pani Dyrektor opowiedziała jak powstał Dom Dla Dzieci i skąd się wzięła jego nazwa. Wyjaśniła również, ile dzieci i w jakim wieku przebywa obecnie w placówce.

  Uczniowie klasy V mieli nawet okazję poznać kilku chłopców z Domu Dziecka
  i złożyć im życzenia.

   

  wychowawca klasy V Anna Szynaka

 • NOWOROCZNA ZABAWA CHOINKOWA

     

         Dnia 18 stycznia 2018 roku odbyła się noworoczna zabawa choinkowa. W czasie zabawy przeprowadzono różne konkursy. Królem balu został Oskar Ciepłuch, a królową Natalia Matusik. Wszyscy dobrze się bawili przy muzyce, którą zapewnili DJ Glonek i DJ Biały.  

  Galeria zdjęć>>>>>

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Szkół w Zalewie
  Ul.Szkolna 2
  14-230 Zalewo
 • +48 89-758-83-28
  +48 89-670-98-10f ax

Galeria zdjęć