Nawigacja

 • XVIII DZIEŃ PAPIESKI

  XVIII DZIEŃ PAPIESKI

         Jan Paweł II był niezwykłym Człowiekiem w dziejach Polski i świata. Jego życie ,pontyfikat zmieniły losy wielu ludzi, a nawet narodów.

  Z okazji rocznicy wyboru na Papieża, uczniowie klasy II i Vb   w montażu słowno-muzycznym przypomnieli postać Jana Pawła II, Jego życie, służbę Bogu i ludziom.Nie zabrakło również ulubionych pięśni Papieża, Barka i Abba Ojcze.

  Nad przebiegiem apelu czuwały panie: Agnieszka Majewska i Małgorzata Jaworska.

  Galeria zdjęć>>>>>>>

 • DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

  DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

  APEL Z OKAZJI DEN

   

         W piątek 12.10. 2018r. uczniowie naszej szkoły postanowili podziękować nauczycielom za coroczny trud oraz wkład w wychowanie.

        Wspólne spotkanie rozpoczęło się od słów podziękowań i nagród przyznanych dwóm nauczycielkom przez pana Burmistrza. Korzystając z okazji pani Dyrektor J. Lichacz również wyróżniła kilkoro nauczycieli za ich osiągnięcia dydaktyczno- wychowawcze. Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

   

       W tym roku apel z okazji DEN przygotowały klasy VIIIA i VIIIB. Oglądając scenki humorystyczne zobaczyliśmy, jak oczekiwania uczniów różnią się od rzeczywistości szkolnej, a także podziwialiśmy zestaw niezbędnych pomocy przydatnych w trudnej pracy pedagogicznej, np. nauszniki, by nie ogłuchnąć w czasie przerw. Jednak największą niespodzianką była Szkolna Gala Oscarowa, w której nominowali byli nauczyciele naszej szkoły, np. w kategorii: „Klikam tu, klikam tam i na fejsie też się znam”.

        Uczniowie wspólnie podziękowali za trud i zaangażowanie wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły obdarowując ich słodką niespodzianką.

   

        Nad przygotowaniem apelu czuwali wychowawcy klas ósmych: p. J. Szafran, p. F. Wieliczko i opiekun Samorządu Uczniowskiego p. K. Frączkowska.

  Galeria zdjęć>>>>>>>

 • ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

  ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ - Obrazek 1

  Wszyscy nasi kochani nauczyciele

  dla swoich uczniów cierpliwości mają wiele

  Za naukę, za trud jaki jest wkładany przeogromny bukiet życzeń dziś składamy.

  Życzenia szczere, prawdziwe z uczniowskich serc płynące.

  Jak świeże kwiaty pachnące, kwitnące na naszej polskiej łące.

  Zapraszamy  serdecznie

  wszystkich Nauczycieli i Nauczycieli emerytów Zespołu Szkół w Zalewie

  na apel z okazji DEN ,który odbędzie się

  12.10.2018r . o godzinie 10 55 w sali gimnastycznej .

  Samorząd Uczniowski

 • BohaterON w naszej szkole

  BohaterON w naszej szkole

  BohaterON w Twojej Szkole to część ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej. Podjęte działania są odpowiedzią na ogromny sukces dwóch edycji projektu BohaterON – włącz historię!, a w szczególności reakcją na rosnące zainteresowanie prowadzonymi w ramach akcji działaniami edukacyjnymi.

  Kampania ma na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wysłanie im bezpłatnych, symbolicznych kartek dystrybuowanych na terenie całego kraju.

  Projekt ma edukować Polaków, bazując na historiach Powstańców, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną.

 • 100 POZDROWIEŃ NA 100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI

  100 POZDROWIEŃ NA 100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI

  100 pozdrowien na 100-lecie niepodlegściłości

  Włączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji 100 pozdrowień na 100-lecie Niepodległości.

  Oficjalna strona programu: 

  https://www.facebook.com/100-pozdrowień-na-100-lecie-Niepodległości-263593814491870/

  Już zaczęły spływa do nas pozdrowienia - teraz czas na naszych uczniów.100 POZDROWIEŃ NA 100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI - Obrazek 1

 • BIEGI PRZEŁAJOWE BORECZNO 2018/2019

  BIEGI PRZEŁAJOWE BORECZNO 2018/2019
 • ŚWIĘTO SZKOŁY

  ŚWIĘTO SZKOŁY

       ŚWIĘTO SZKOŁY

           W piątek 21 września odbył się apel z okazji Święta Szkoły. To dzień, w którym przypada rocznica nadania szkole imienia Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. W dniu takim, jak ten tradycyjnie już odbyło się Pasowanie Klas I na uczniów Szkoły Podstawowej w Zalewie. Mamy nadzieję, że Pierwszaki będą miały dużo radości z codziennej podróży w cudowny świat nauki oraz spotkają wielu przyjaciół.

          Część poświęconą naszemu patronowi rozpoczęliśmy utworem „Noc Czerwcowa”, następnie uczniowie klas IV zaprezentowali wybrane wiersze Gałczyńskiego. Natomiast klasy starsze przygotowały reklamy wybranych utworów poety. Jury jednogłośnie przyznało I miejsce kl. VIIIA za wiersz „Strasna Zaba”, II miejsce zajęła klasa VB, a III miejsce przyznano klasie VI za reklamę wiersza „Żołnierze z Westerplatte”. Nagrodą był słodki upominek ufundowany przez Radę Rodziców.

          Dzięki prezentacji „Migawki z życia szkoły” przygotowanej przez Aleksandrę Jurystę i Aleksandrę Młyńską, mogliśmy zobaczyć, że poprzedni rok szkolny był pełen ciekawych wyzwań i wielu sukcesów uczniów naszej szkoły.

          Zakończeniem tego wyjątkowego dnia była inscenizacja „Dziadów” A. Mickiewicza dla klas VI- VIII SP oraz klas trzecich gimnazjum, natomiast pozostałe klasy udały się na zajęcia integracyjne z wychowawcami.

  Galeria zdjęć>>>>>>

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018 / 2019

 • ŚNIADANIE DAJE MOC

  ŚNIADANIE DAJE MOC

         Dnia22.04.2018r. Odbyła się akcja prozdrowotna pt. „Śniadanie daje moc”, mająca uświadomić dzieciom i młodzieży jak ważne jest spożywanie zdrowego śniadania, które jest najważniejszym posiłkiem dnia.

        Tego dnia uczniowie kl.IIb samodzielnie przygotowali zdrowe kanapki, jogurt z płatkami owsianymi i suszonymi owocami oraz sałatki owocowe. Produkty te były rozdawane w czasie przerw.

         Akcję poprzedziła prezentacja na temat ważności tego posiłku, która była wyświetlana w każdej klasie. Uczniowie samodzielnie przygotowali plakaty i ulotki, które można było zobaczyć przez kilka dni w naszej szkole.

         Dzieci z klas III i IV przygotowały wystawę, na której umieściły swoje prace dotyczące tego tematu.

        Gimnazjaliści przygotowali prezentacje w formie plakatów ze zdrowym śniadanie na każdy dzień tygodnia.

  Galeria zdjęć>>>>>>>>>>

 • KLAUZULA INFORMACYJNA RODO

 • ADRES DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO

  synergia.librus.pl/loguj

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Szkół w Zalewie
  Ul.Szkolna 2
  14-230 Zalewo
 • +48 89-758-83-28
  +48 89-670-98-10f ax

Galeria zdjęć